Võrreldes varasema aastaga on sekslelude edetabelis oma koha tugevalt sisse võtnud meeste tooted.  Mehed on saamas üle tabust, et kui mees ise orgasmi ei suuda esile võluda, siis on ta läbikukkunud. Sekslelud pakuvad mõnusat vaheldust ning rutiin on libiido suurim vaenlane. Sekslelusid on aga palju.  Amazoni TOPostetuimad sekslelud aitavad selles kirjus maailmas orienteeruda ja näitavad suuna ette, missugused sekslelud päriselt oma eesmärgi ära täidavad ja on maailma müüduimad sekslelud.  Fox News andmetel seljatas Amazon oma online müügi konkurendi Walmarti juba mõnda aega tagasi tänu tõsiasjale, et Walmart ei müü sekslelusid.  Online shopping on üha kasvav trend tänu oma mugavusele ja diskreetsusele ning võidavad need, kes tunnevad ära, mida inimesed vajavad?

Mida mehed ostavad iseenda rõõmuks?

Meeste Top 1: Elutruu struktuuriga masturbaator, mis tundub nagu päris- Pear Trainer

Kui 2019a eelistasid mehed veel diskreetseid masturbaatoreid, siis tänaseks troonivad edetabeli tipus autentse tundega masturbaatorid

Pearl Trainer on realistliku disaini ja tekstuuriga masturbaator. Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, ei sisalda lateksit ega ftalaate. Pearl’i autentse tundega sisemus kohandub igat mõõtu peenisega. 

Ergonoomiline käepide pakub mugavat haaret. Tänu välisele viimistlusele ja sisemistele tekstuuritele, mis naise kuju täiuslikult reprodutseerivad, saate nautida tõelise vahekorra tunnet, kogedes intensiivseid orgasme. Toode on veekindel, ideaalne selleks, et lasta end vees võrgutada.

Meeste Top 2:  Kahepoolne masturbaator Suu ja Vagiina

Vaheldus on mõnus! Kahepoolne masturbaator on seest struktuurne ja pakub autentset kogemust vastavalt sellele, kas eelistad oraalseksi või vaginaalset penetratsiooni.

Meeste Top 3:  Puldiga juhitav, pöörlev ja vibreeriv eesnäärme stimuleerija-  Pretty Love

Vibratsioonid on mõnusad, ent koos pöörlemisega kaasneb ebamaine nauding. Pretty Love geniaalne stimuleerija on varustatud 4 vibratsiooni ja 4 pöörlemise kiirusega ning seda kõike puldist juhtides. Lelu on USB laetav ning siidiselt sileda pinnaga.

Meeste Top 4: Automatiseeritud Peenisepump PSX09 erektsiooni ja peenise suurendamiseks

Suur hulk mehi vajavad võimsa erektsiooni tekitamiseks abi. Peenisepumbad on selleks suurepärased vahendid. PSX09 automatiseeritud pumba vaakumsüsteem tekitab jäiga erektsiooni. Tema 25cm pikk ja 7cm diameetriga keha sobib ka suuremas mõõdus meheaule. 

Meeste Top 5: Tenga Spinner masturbaator, mis pöörleb automaatselt ümber peenise

Tenga Spinner on tuhandete meeste lemmik. Täiesti uue tehnoloogiaga meeste masturbaator, mille pehme seina vahele on lisatud spiraal, mis pöörleb, kui sellesse peenis sisestada. Tenga Spinner tekitab uskumatud sensatsioonid iga liigutusega! Naudi uut moodi sensatsioone, millelaadseid pole sa varem kogenud.

Meeste Top 6: Tenga Mõnumuna

Tenga Mõnumuna võib paista väike, kuid oma üliveniva materjaliga sobib ta kõikides suurustes meheaule. Mõnumuna on seestpoolt struktuurne, et stimuleerida meest kõige meeldivamal moel.

Meeste Top 7: Automatiseeritud 360º pöörlev masturbaator- Spinjob Oral Sex

JAMYJOB SPINJOB ORAL SEX STIMULATOR

Oraalseks on meeste suur lemmik naudingu vorm. Spinjob Oral Sex võtab meheau tõsiselt ette nii, nagu ükski naine seda ei suuda. Ta bõtab peenise enda embusse ja imeb seda kuni 360º pöördeid tehes. Vali 3 kiiruse vahel ja leia oma lemmik.  Toode on USB laetab.

Meeste Top 8: Fleshlight Quickshot masturbaator

Superskin läbikumavast materjalist mõnus masturbaator, mille sisemus kaetud erinevate stimuleerivate tekstuuridega. Mõlemast otsast avatud. Mugavas ja käepärases kestas, mis kaitseblelu välismõjude eest. Soovitame kasutada koos rohke veebaasil libestiga.

Meeste Top 9: Peeniserõngas erektsiooni pikendamiseks

Peeniserõngad on mehe parim abivahend erektsiooni pikendamiseks!

Peeniserõngad pikendavad mehe erektsiooni kestvust ja aitavad jagu saada naiste ja meeste vahelisest orgasmilõhest, kus mees saab orgasmi ammu enne naist ja lõbu jääb lühikeseks.  

Peeniserõngas mehe naudingut ei võimenda, küll aga on orgasm sedavõrd võimsam, kui rõngas enne kulminatsiooni eemaldada.  Erektsioon on jäigem ja kestab kauem

Mida naised ostavad iseenda rõõmuks?

Amazon Top 1- Kliitorit imev Mia Rose sekslelu üle 2000 hinnanguga vahemikus 4,5- 5 tärni, seega võid kindel olla, et abimees on tõeliselt hea!

Mia Rose on tõeliselt ilus ja diskreetne sekslelu, mis on turul olnud veidi üle aasta ja tõusnud populaarsuse edetabeli tippu.

Mia Rose on elegantne HiTech kliitori stimuleerija, mis tekitab naise jaoks kliitori imemise tunde. Mia on veekindel, vaikne ja ääretult võimsa mootoriga. Ta stimuleerib kliitorit 10 erineval režiimil ja seda sosinvaikselt.

Top 2:  Pink Rose kliitorit limpsiv lelu ehk Keelekas

Pink Rose pakub temakesele ebamaist keelekat 10 erineval režiimil. Väike ja ülimalt elegantne sahtli pärl. Lelu on USB laetav, mõõtudelt ainult 7,8 x 5,7cm, ent ülimalt võimas.

Top 3: Amazoni kõige enam Soovitud geniaalne sekslelu, mis on tihti välja müüdud

Kliitorit limpsiv ja imev sekslelu „No. Seven“

Häid asju ei jätku kauaks ja Amazoni kõige soovitumate sekslelude nimekirjas domineerib geniaalne sekslelu, millel on nii kliitori imemise kui limpsimise funktsioon. No Seven on endiselt populaarsuse tipus ja seda asja pärast.

Amazoni kolmandaks ostetuim sekslelu on lihtsalt geniaalne!  75% naiste orgasmidest on kliitoril.  „No. Seven“ seksikas lelu limpsib ja imeb kliitorit nii nagu ükski mees seda teha ei suuda ilma kaelakrambita.  Sõrme või keelega kulub kliitori orgasmiks 20-40min, leluga vaid mõni minut.  Kanna kliitorile veebaasil valmistatud libestit ja lase lõbul alata.  Tuhanded naised on lelu oma lemmikuks tunnistanud.

Mida paarid ostavad?

Top 1: „We Love“ Sinu ja Tema paaride vibraator  

„We Love“ paaride vibraator masseerib suguühte ajal naise g-punkti ja kliitorit kümnel erineval režiimil vaid puldi nupu vajutusest.  Paaride vibraator garanteerib võimsama seksuaalse naudingu ja tugevaima orgasmi mõlemale partnerile.  Vibraator on ülimalt paindlik ja sobitub naise kliitorile nagu valatult.  Samal ajal on vibraatori teine pool asetatud naise G-punktile ja valmis võimsaks massaaziks. Mehe jaoks on nauding sedavõrd suurem, kuna orgasmini jõudmiseks on just tema see, kes penetreerib tihedamas vagiinas sügavale ja tugevalt G-punktile ning kontrollib partnerii massaaži tugevust.

Leia enda ja oma kallima parimad vallatuste sahtli ulakused e-poest ja usalda enamuse arvamust.  

Saadame diskreetselt pakendatult ilma viideta pakendi sisule või allikale.

Vallatuid naudinguid!

Sinu,

Must Panter

Must Panter Erootikapood

Loe artiklit Delfis