Näitan kõiki 15 tulemust

Peenisepumbad aitavad mehel saavutada võimsam erektsioon ja suurem peenis. Peenisepump on peenise suurendaja.  Mehed on saamas üle tabust, et kui mees ise orgasmi ei suuda esile võluda, siis on ta läbikukkunud. Sekslelud pakuvad mõnusat vaheldust ning rutiin on libiido suurim vaenlane. Sekslelusid on aga palju.  Amazoni TOPostetuimad sekslelud aitavad selles kirjus maailmas orienteeruda ja näitavad suuna ette, missugused sekslelud päriselt oma eesmärgi ära täidavad ja on maailma müüduimad sekslelud.

Suur hulk mehi vajavad võimsa erektsiooni tekitamiseks abi. Peenisepumbad on selleks suurepärased vahendid. PSX09 automatiseeritud pumba vaakumsüsteem tekitab jäiga erektsiooni. Tema 25 cm pikk ja 7cm diameetriga keha sobib ka suuremas mõõdus meheaule. Tänu sellele on peenis suurem ja erektsioon võimsam. Tootel on erkaan, mis näitab pumpamise rõhu taset. Parima tulemuse saavutamiseks kasuta pumpa 30-60 minutit päevas ja tee paus iga 15 minuti järel. Nii paraneb vere juurdevool peenisesse, mis aitab suurendada erektsiooni ja tõsta selle vastupidavust. Kui oled lõpetanud, vajuta lihtsalt vaakumi vabastamise nuppu, et rõhk pumbas vabastada. Kui oled erektsiooni saavutanud aseta ümber peenise komplektis kaasas olev peeniserõngas, mis hoiab erektsiooni jäigana.

Maailma populaarseimad peenisepumbad on Bathmate Hydro ja Hydromax. Bathmate peenisepump ->Kuni 7cm pikem peenis. Enamik kasutajatest saavutavad 2 – 7 cm peenise pikkuse kasvu ja umbes 30% peenise paksuse kasvu. Ajutisi tulemusi võib märgata juba esimesel kasutuskorral koheselt peale peenise väljavõtmist pumbast.

Kuidas Bathmate peenisepumpa kasutada?

1) Täida vann veega.
2) Istu vanni ja lase oma genitaalidel vees soojeneda. Aseta Androbath vee alla ja lase veel kogu õhk välja lükata. Seejärel lükka peenis pumba sisse.
3) Suru Androbath vastu kubet, tekitades vaakum. Alusta pumpamist. Rõhu kasv peaks olema koheselt tajutav. Liigne vesi voolab ülaosas olevast ventiilist välja. Jätka seda protseduuri seni, kuni ventiilist ei tule enam vett välja.
4) Kui ventiilist enam vett ei välju, lõdvestu umbes viieks minutiks.
5) Kui peenise koed suurenevad, kaob taspisi vee surve. Surve taastamiseks pumpa mõned korrad uuesti, kuni vett enam ventiilist ei välju.
6) Kui rõhk tundub olevat liiga tugev, vajuta Androbath ülaosas asuvat kaitseklappi rõhu vähendamiseks. 15-20 minuti pärast lase rõhk kaitseklappi vajutades välja ja võta peenis pumbast välja.
7) Soovitatav kasutusaeg on 15-20 minutit ühe päeva kohta. Parima tulemuse saavutamiseks tuleks vahendit kasutada vähemalt kolm korda nädalas.

Peenisepump suurendab peenist ning muudab erektsiooni võimsamaks. Vali peenisepump, mis sobib sinu suurusele ja paranda oma seksuaalset võimekust.