Yoni massaaž on tantristlik rituaal mehe ja naise või kahe naise vahel, mis keskendub erootilisele vaginaalse piirkonna massaažile. Tantristliku õpetuse kohaselt on naise vagiina ja kliitor pühad. Maakeeli on Yoni massaaž kliitori massaaž, mis vabastab keha füüsilisest ja mentaalsest pingest. Orgasm on Yoni massaaži meeldiv kõrvalefekt.

Tantra ei tähenda ainult seksi ja orgasme. Tantra on seksuaalsete naudingute teekond. Seetõttu on oluline luua sobiv õhkkond, et keha ja vaim saaksid naudingute lainele ümber häälestuda.

  1. Tuba peaks olema piisavalt soe ja õhk meeldivalt värske
  2. Tee tuba hämaraks ja loo meeleolu aroomi küünaldega
  3. Pane mängima mõni rahulik playlist
  4. Palu kallimal pikali heita ja sügavalt sisse ja välja hingata, et keha ja meel lõdvestuksid

Alusta rindadest

Naise keha vajab ülessoojendamist ja erutuseni jõudmine võtab rohkem aega, kui mehel. Kohe ei saa kliitori kallale asuda! Alusta naise rindade massaažist ja kasuta selleks massaažiõli. Shunga Kama Sutra massaaziküünal muutub sulades massaažiõliks ja mõjub iha tekitavalt.  Seejärel liigu õrnade ringjate liigutustega naba ja reite suunas. Rindade suudlemine mõjub enamus naiste jaoks erutavalt.

SHUNGA MASSAAZIKÜÜNAL ROSE PETAL

Yoni kliitori massaaži tehnika

Alusta kliitori massaaži õrnade ringjate liigutustega naise häbememokkade sisekülgedel. Kasuta selleks 2 või 3 sõrme ja kasuta rohkelt libestit. Sobib nii veebaasil valmistatud libesti kui ka kookosõli. Kliitoril on ligi 8000 närvi, mida on rohkem kui kusagil mujal naise kehas ja 75% naise orgasmidest on justnimelt kliitoril.

SYSTEM JO H2O LIBESTI

Varieeri ringjate liigutuste suurust ja tugevust. Kujuta ette, püüad oma sõrmedega suunata verd kliitorile. Massaaži tulemusel kliitor paisub. Kui su ringid muutuvad väiksemaks, oled kliitorile lähemale jõudnud, ent ära veel kliitorit ennast masseeri.

Häbememokad

Häbememokad on nagu huuled, mis hoiavad naise vagiinat. Häbememokkades on palju närve, mille massaaži erutab naist. Masseeri neid nii väljast kui seespoolt nagu sa üritaksid sõrmega nende kontuuri joonistada.

Tirmine ja surumine

Nüüd liigu kliitorile. Aseta üks sõrm kliitorist vasakule ja teine paremale poole. Kasuta tirimise ja lükkamise tehnikat, et kliitor peidust välja ja tagasi peitu viia. See on üsna sarnane eesnaha mängimisega ümber peenise pea. Rakenda ainult kerget survet ja alusta hästi aeglaselt. Jälgi naise hingamist. Selle kiirenemisel võid tugevamalt ja kiiremalt tirida ja tõmmata.

Suurejooneline lõpp

Yoni massaaži eesmärk ei ole ilmtingimata orgasmini jõuda, ent suure tõenäosusega ei pea pettuma. Yoni massaaž sobib suurepäraselt ka eelmänguks.  Nüüd on aeg suhtuda Yoni piirkonda kui tervikusse ja mitut erinevat erogeenset tsooni tuleb masseeride üheaegselt. Libista oma sõrmed tupe ülemisest osast alla üle kliitori ning avalda kliitorile kerget survet. Leia temakesele sobiv massaaži rütm ja korda liigutusi ülevalt alla ja alt üles ja iga kord vajuta kliitorile. Jälgi samal ajal kallima hingamist. Teist kätt võid samal ajal kasutada tupe penetratsiooniks. Naise jaoks on eriti nauditav kui leiad mõlema käe liikumisel rütmi.

Naise g-punkt asub tupe ülemisel seinal nii 2,5-7,5cm kaugusel tupe avast. Kasuta sõrmi g-punkti masseerimiseks samal ajal, kui teine käsi toimetab kliitoril.

Täna meid hiljem!

Vallatuid naudingid 🙂

Must Panter