Tegemist on tavalise tööpäeva hommikuga ning Musta Pantri erootikapoe telefonile helistab frustreerunud klient küsimusega: “Kui tähtis on seks suhtes? Ma ei tea, mida ma tegema peaksin, et sama palju seksida tahta, kui minu mees? Kas teil on mingit tabletti selle jaoks mulle müüa?”

Ma armastan seda küsimust, sest me inimesed oleme seksuaalselt väga erinevad.  On kõrge seksiisu ehk libiidoga inimesed ja siis on madala libiidoga inimesed. Reeglina just need kaks vastandit leiavadki teineteist. Paratamatult käib sellise suhtega kaasas rõhuv tunne, et oleme kallimaga seksuaalselt täiesti erineval lainel ja äkki oleks kellegi teisega parem? Siin on sulle üllatus- väga suure tõenäosusega oleks sinu järgmine partner samuti täiesti teistsuguse seksiisu tasemega, kui sina.  Enamik paare peab magamistoa seinte vahel pidama läbirääkimisi ja leidma kompromisslahenduse küsimustele: kui tihti, mis eeltingimustel ja kus kohas seksitakse?

Seks ei ole lihtsalt mehe ja naise vaheline sisse-välja sport

Seksi olulisus suhtes on iga inimese jaoks erinev. Kui sina oled üks neist, kes ei taha iga päev või iga nädal seksida, siis see ei tähenda, et sul on midagi viga. Sa oled täiesti normaalne. Murekoht tekib sellest, kui omavaheline läbisaamine läheb seksuaalse pinge tõttu halvaks. Oluline on teineteist mitte häbivääristada ega alandada. Etteheidetest ei ole kasu. Selle asemel tuleks enda ja oma kallima seksuaalsusele loovamalt läheneda. Seks ei ole lihtsalt mehe ja naise vaheline sisse-välja tõukamise sport.  Paljudel juhtudel arvame, et suhtes on liiga vähe seksi. Tegelikkuses on tihti puudu hoopis intiimsusest. Ja seda eriti naiste jaoks. Lähedustunne tekib kallistustest, käest kinni hoidmisest või intiimsetest vestlustest. Ma tahan öelda seda, et on muid viise seksi probleemi lahendamiseks. 

Kliitori stimuleerijaga jõuab naine mõne minutiga orgasmini

Vastastikune masturbeerimine viib seksi ja intiimsuse uuele tasemele

Ma tahaksin, et me hakkasime mõtlema loovamalt oma seksuaalsusest ja soovidest rahuldamisest. Me ei saa oodata, et kallim muutuks seksi masinaks ja ignoreeriks oma madalamat seksiisu.  Tuleb leida kuldne kesktee ja üheks super variandiks on vastastikune masturbeerimine. Kohe tekib küsimus, et miks mitte lihtsalt seksida? Vastus on lihtne. Väsimus, rutiin, stress on lihtsalt ühe partneri seksituju ära ajanud, aga kallim tahab päeva orgasmiga lõpetada. 

Alustame nendest põhjustest, mis koos seksimise asemel koos masturbeerida:

  • Üks teist on liiga väsinud, et erutuda isegi siis, kui tahaks.
  • Saad näha ja õppida, mida  ning kuidas su partner kõige efektiivsemalt orgasmini jõuab.
  • Saate seksleludega mängida. Kui oled endiselt kõhkleval seisukohal, kuidas sekslelusid kallimaga koos kasutada, siis koos masturbeerimine teeb sellesse valdkonda sujuva sissejuhatuse. Näha oma kallima erutust kulmineerumas on meeletult erutav. 
  • Üks mis kindel- rutiin saab lõhutud.
  • Masturbeerides on palju lihtsam on orgasmini jõuda. Ka naistel kulub seksleluga masturbeerides õnneliku lõpuni jõudmiseks vaid mõni minut. 

Kuidas seda siis täpselt teha?

Siin on mõned nipid, kuidas koos masturbeerimine eriti kuumaks ajada. Tavaliselt on meestel seksiisu suurem kui naistel.  Võta lemmik masturbaator sahtlist välja ja kanna peenisele libestit. Selles on midagi ääretult kuuma, kui masturbeerimise ajal teineteisega silmsidet hoida. Oluline, et naine samal ajal uinuda ei ürita ning püsib hetkes. Naine ei ole suure tõenäosusega kunagi varem näinud, kuidas mees ennast rahuldab. Aga see vaatepilt on väga seksikas. 

Võrratut oraalseksi kogemust pakkuvad masturbaatorid

Kui naisel veel oma sekslelu pole, siis nüüd on õige aeg selle soetamiseks. Kliitori stimuleerija viib naise orgasmini vaid mõne minutiga. Sahtlis võiks olemas olla ka jänkuvibraator, mis suriseb korraga nii kliitoril kui g-punktil. Vaheldus on orgasmide maailmas kõige mõnusam asi. Kliitori ja g-punkti orgasmid on erinevad. Kui on jaksu ja isu ainult kiireks orgasmiks, siis on kliitori stimuleerija just see, mida sa vajad. 

Kliitoril imevad ja g-punktil vibreerivad Shiva ja Hydra garanteerivad orgasmi

Kui sa oled mängulisemas tujus, siis hulluta oma kallimat puldist juhitava seksleluga. Hoia silmsidet ja vala ta üle kuumade suudlustega samal ajal, kui vibraator teda korralikult raputab. Puldist naudingute tugevuse kontrollimise võid enda kätte võtta. 

Puldist juhitavad g-punkti vibrokuulid temakese orgasmideks

Ole loominguline ja ära lase seksuaalsel pingel oma suhet õõnestada. Lähene intiimsusele ja teineteise vajadustele  uue nurga alt. Mängige ja nautige koos naudingute maailmas.  Külasta Must Panter e-poodi ja vürtsita oma orgasmide maailma. 

Vallatuid naudinguid,

Inna Must

Must Panter perenaine