Showing all 29 results

-26%
19.95 sis. KM

Jänkuvibraator masseerib g-punkti ja kliitorit samal ajal.  Kahe mõnupunkti samaaegne stimuleerimine pakub ebamaiseid orgasme. Naise kliitoril on kaks korda rohkem mõnunärve kui peenisel. 8000 mõnunärvi kontsenreerituna ühele väikesele alalae. Käe või keelega masseeride kulub naisel kliitori orgasmini jõudmiseks kakskümmend kuni nelikümmend minutit. Kaela või sõrme kramp on kerge nii pika aja peale tulema.

Jänkuvibraator viib kliitori orgasmini vaid mõne minutiga. Jänkuvibraatoril on kaks kuni kolm mootorit. Üks kliitori stimulatsiooniks, teine g-punkti naudinguteks. Võimsamatel mudelitel on g-punkti osas kaks mootorit, mis vaheldumisi või koos vibreerides tekitavad vibratsioonide lainetuse või nö rände efekti. See stimuleerib mehega seksimise penetratsiooni efekti. 

Suurim erinevus jänkuvibraatori funktsionaalsuses on kliitori stimuleerija osas: kas see imeb, limpsib või hoopis vibreerib kliitoril? Sekselelude tootearenduse viimane sõna on kliitorit imevad vibraatorid.Sellised vibraatorit tõmbavad kliitori kergesse vaakumisse ning lasevad seejärel lahti. Tugevuse ja kiiruse saad ise valida. Kliitorit limpsival vibraatoril on väike keeleke, mis liiguv üles alla ja imiteerib suuseksi. 

Hea jänkuvibraator on kaetud meditsiinilise silikooniga. Patareidega töötav vibraator on reeglina veidike õrnema vibratsioonitugevusega, kui USB või magnetlaetavad vibraatorid. Veekindlat vibraatorid on lihtsam hooldada. 

Moodsatel vibraatoritel on peal reisilukk, et toode ise sahtlis vibreerima ei hakkaks. Reisiluku maha võtmiseks tuleb on/off või mõne mudelil “+” nuppu ca kolm sekundit all hoida. Reisiluku läheb tootele väljalülitamise käigus ise peale tagasi.

Vibraatori eluea pikendamiseks kanna tema eest hoolt. Pärast igat kasutuskorda pese toode sooja vee ja seebiga ning dešinfitseeri spetsiaalse sekslelude puhastusvahendiga.