Just sellesisulise avaliku pöördumise tegi ajakirjanik Rachel Varina oma abikaasale ” Ma vihkan penetratiivset seksi”. Naised kaotavad süütuse oodates nagu liblikad kookonist kauniks ja säravaks olevuseks sirgumist. Kondoomilt lendab ümbris ja kätte jõuab reaalsus-  vahekorraks nimetatud nauding on kõigest torge ja tõukamine. Paljud mehed jäävadki sellele arusaamisele truuks aastateks, ent selles ei saa neid süüdistada. Naised ja mehed on seksuaalsuselt väga erinevad.  Keegi naistest peab avameelselt ütlema, mida naistel tegelikult vaja on ja alles siis võib midagi magamistoas muutuda.

Süütuse kaotamise järel algab naise jaoks pikk ootamine. Tervisõpetuslikes artiklites räägitakse naistele, et orgasmi hakatakse kogema kahekümnendates. Enamus naiste jaoks on kahekümnendate esimene pool täis ootusrikkaid seksuaalseid kogemusi- millal siis see suur O tuleb? Kirg ja iha on domineerivamad ajamid vastaspoole käte vahele ning seksitakse seksimise pärast. Aga suurt O-d ei ole kusagil.

Vahekord, mida naised tunnevad koosneb sisse-välja tõugetest. Proovitakse erinevaid poose ja oi kui palju erinevaid variante on. Poosid pakuvad toredat vaheldust ja mõned neist pakuvad tugevamat g-punkti stimulatsiooni. Aga see ei ole see! Rachel kirjutab oma abikaasale ilma ilustamata ja valdav enamus naisi on nõus- ainult penetratiivse seksiga on naise šanssid jalgu värisema paneva orgasmini jõudmiseks ääretult väikesed. Enamuse jaoks 0! Aitab teesklemisest, et naise ja mehe jaoks on sisse-välja tõukamine sama lõpptulemusega. Ei ole ega hakkagi olema. Naised, kes ei ole kunagi päris orgasmi kogenud, lepivad üksluise penetratiivse seksi menüüga. Nad ei teagi midagi muud. Selles võime „tänada“ telemeediat. Kõikide seriaalide, kassahittide ja isegi pornofilmide põhiaktsioon on penetratiivne tõukamine kui kire ülim kulminatsioon. Naine ja mees saavad alati koos orgasmi. Edumeelsemates filmides kulmineerub naise nauding suisa enne meest. Tegelikkuses kulub naistel pea 5x rohkem aega, et mõnulainete laviin vallanduks. Isegi matemaatika ei toeta filminduse klišeesid.

Kui suguelu mehe ja naise vahel võrrelda ettevõtte ja töötaja vahelise suhtega, siis paljud naised paneksid oma suguelule lahkumisavalduse sisse.  Kui järele mõelda ja enda vastu aus olla, siis suur osa naisi tunnistavad, et pole oma suguelust kunagi vaimustunud olnud. Mehed mõtlevad seksist uuringute järgi kuni 19 korda päevas. Naistel pole toiteainet, et nii palju mõtteenergiat sellele pühendada. Aeg öelda, mida naised vajavad ja vähemaga mitte leppida.

Hüvasti penetratiivne seks ja tere Orgasm

Racheli juhtnöörid oma abikaasale: edaspidi hakkab meievaheline seks olema selline, nagu peab! Penetratsioon jääb endiselt seksi osaks, ent etendab kõrval osatäitja rolli. Naine vajab flirti ja võrgutust enne aktsiooni algamist, et meeled jõuaksid erutuda ja tekiks ootuselevus. Seks peab olema täis vaheldust ja mitte ainult atleetlike penetratsiooni pooside võtmes. Iga naine tahab, et tema mees riietaks ta silmadega diivanil lahti, mitte ei koputaks oma erekteerunud mehauga temakese seljale ja ootaks, kas signaal jõudis kohale? Mentaalne eellibestamine peaks algama juba elutoast. Kahekümnendate teisest poolest alates naine juba teab, kus on tema mõnunärvid ja kuidas ta ise masturbeerides orgasmini jõuab. Ootused mehele on kõrgemad ja kahjuks ka pettumus suurem. Rollimäng lemmik Netflixi sarja järgi võiks korra aastas menüüs olla.  Mees võiks seksleludega olla sama osav kui oma kruvikeerajate komplektiga.  Aeg on lasta lahti valehäbist, et kas härra enda varustusest ei piisa. Ei piisa jah, sest selles puudub vaheldus ja keskendub vaid g-punktile. G-punkti kaudu jõuab vaid väike osa naistest orgasmini ja seda ka mitte ilma kliitori stimulatsioonita. Vahukoor, seksikas striptiis ja miks mitte vallatud sidumismängud?! Kas see ei kõla mitte palju paremini, kui sisse-välja tõukamine? Nii palju seksikaid võimalusi on nauditavaks hullamiseks, mida paljud naised oma magamistoa menüüst täna veel ei leia.

Ideid orgasmide rohkeks hullamiseks algajatele:

Satisfyer 1 kliitoristimuleerija  Pikem erektsioon g-punkti masseeriva peenisemansetiga

FOTO: MustPanter

Ideid orgasmide rohkeks hullamiseks edumeelsematele:

Trap kliitoril vibreeriv peeniserõngas   Double Joy äppiga Sinu ja Tema vibraator

FOTO: MustPanter

Vibroh…intensiivsed orgasmid vedela vibraatoriga

FOTO: MustPanter

Ideid orgasmide rohkeks hullamiseks julgetele:

Wild Leopard BDSM komplekt   Zara puldiga püksiku vibraator avalikus kohas hullamiseks

FOTO: MustPanter

Naised ja multiorgasmid

Naised on õnnistatud võimega saada mitu orgasmi. Miks mitte minna uuele ringile ja avastada, kui mitu magamistoa kuningannal varuks on?

Leia endal ja oma kallima parimad vallatuste sahtli ulakused e-poest ja usalda enamuse arvamust, missugused sekslelud täidavad oma eesmärki

Saadame diskreetselt pakendatult ilma viideta pakendi sisule või allikale.

Vallatuid naudinguid!

Sinu,

Must Panter 

Loe artiklit Postimehes