Erootilised fantaasiad on täiesti normaalne nähtus. Jah, kõik inimesed fantaseerivad vähem või rohkem värvikalt, ent siiski paljud tunnevad häbi oma salajaste mõtete ja soovide pärast ega jaga neid kellegagi. Tunnustatud seksuoloog Justin Lehmiller, PhD, viis läbi uuringu, milles üle 4000 inimese vastasid 350 küsimusele. Seksuaalsed fantaasiad võib jagada 7 peamisesse kategooriasse. Variante on iseenesest lõputult ja kui sinu fantaasia listi ei jõua, siis ütleme nii, et oled keskmisest värvikam kriit 😉

1. Erootiline fantaasia- Seks mitme partneriga

Grupiseks on kõige tavalisem fantaasia, millega paarid flirdivad. Mõte, et mitu ilusat naist või kuuma meest ootavad, et sinuga seksida, võib olla ülimalt erutav. Selles fantaasias oled sina alati staar. Grupikad külvavad meeled üle. Mitme inimese ühises tegevuses on rohkem lõhnu, maitseid, avasid, kurve, hääli ja puudutusi võrreldes klassikalise kahe inimese hullamisega.

Mis selle fantaasiaga pale hakata? Enamasti seda häbenetakse ja kui tehaksegi, siis hoitakse see hukkamõistu hirmus pigem enda teada. Fantaasiad võib omakorda jagada kolmeks: need, mida hoiame enda teada, need mida jagame oma partneriga ja need, mida me tahame ka päriselus proovida. Tegemist on kõigest fantaasiaga ja üle mõelda ei ole vaja!

Üheks alternatiiviks suhte rutiini rikkuda, on kasutada selleks topelt penetratsiooni lelusid.

2. Võim, kontroll või karm seks

Sadism ja masohhism (S&M), sidumine, karistamine, domineerimine ja alistumine (BDSM) moodustavad populaarsuselt teise fantaasia kategooria. Sinna alla jäävad süütumad tegevused nagu silmade kinni sidumine kuni vürtsikamad pealehakkamised nagu electroplay…väga lai variatsioon erinevaid seksuaalseid tegevusi.

BDSM on sisuliselt kokkuleppeline võimu mäng seksuaalses situatsioonis. Mõte, et allud kellegi teise kontrollile on eriti erutav nende inimeste jaoks, kes on väljaspool magamistuba alati juhi rollis tulenevalt oma tööst või iseloomust. Sellele fantaasiale lisab vürtsi teadmine, et nö karm seks on tabu.

Sellesse kategooriasse jäävad ka rollimängud: professor ja tudeng, ülemus ja sekretär, õde ja patsient, politseinik ja kriminaal.

S&M- nauding on laksu kaugusel! Sellele on palju erinevaid raskusastmeid ja erutuse allikaks on haavatav olemine. Pead oma kallimat usaldama, et ta teab piire ja austab neid. Oluline, et seks oleks ohutu, püsib sinu jaoks piirides ja on kokkuleppeline. Alustada tuleks alati lihtsamast ja mängulisemast poolest, et mitte kallimat ega iseennast ära ehmatada. Leppige kokku omavaheline turvasõna.

Alustamiseks sobivad suurepäraselt BDSM komplektid 

3. Uudsus, seiklus ja vaheldus

Seks rannas, pargis, lennuki toaletis, mäetipus või kandes näiteks anaaltappi. Need on fantaasiad, mis keerlevad uute asjade proovimise ümber nagu näiteks; anaal- või oraalseks; seksiseiklus uues kohas. Tundmatu naudingu mõte võib tekitada adrenaliini tulva ja mõnede inimeste erutumine on seotud justnimelt adrenaliiniga. Need on inimesed, kes võitlevad pidevalt magamistoa halli rutiiniga. Uurige, kas anaalmõnud või paaride vibraatorid võiksid olla teie jaoks? Võib-olla 69 poosi proovimine, maitsenaudingute toomine magamistuppa- kata oma keha vallatud kohad erinevate maitsetega ja lase tal avastada. Mis iganes teie jaoks töötab, oluline on omavahel suhelda ja arutada. Pidage meeles, et avalik seks ei ole siiski avalikkuse poolt aktsepteeritav 😉

Kui sina või sinu partner olete ühed neist, kes erutuvad uute proovimata lelude kasutamise või uute asukohtade peale mõeldes, siis see on suurepärane viis suhte alguse värskuse ja särtsu tagasi toomiseks. Oled sa vahel mõelnud, kuidas osad sinu tuttavad paarid järsku pärast aastaid oma suhtesse uue hingamise saanud?

Vii oma erootiline fantaasia ellu –Anaaltapid

Paaride vibraatorid:

4. Polügaamia

Avatud suhe, polügaamia, swingerid on muutumas ühe aktsepteeritumaks õnneliku ja terve suhte tavaliseks osaks. See on üks nendest asjadest, millest kas saad või ei saa kohe üldse aru, et kuidas nii saab suhe toimida? Tegemist on tavapärase fantaasiaga monogaamses suhtes olevate inimeste masturbeerimise rutiinis. Mõned unistavad oma silmaga vaatamisest, kuidas nende kallim seksib teise partneriga. Ainult 0,5% uuringus osalenud inimestest tundsid, et oma kallima petmine oli erutav. Kokkuleppeline teise inimesega seksimine ja detailide omavaheline jagamine on palju erutavam. Aga siiski ei ole see kõikide partnerite jaoks aktsepteeritav naudingu vorm.

Rollimäng

5. Tabud ja keelatud seks

Inimese aju on juba kord nii üles ehitatud, et me kipume tahtma seda, mida me ei saa. Need seksuaalsed tegevused, mis võivad meile probleeme tekitada, mida peetakse imelikuks või mis on suisa keelatud päris elus, on mõnede inimeste jaoks tõeliselt erutavad. Tabud on näiteks jalgade või kaenlaaluste limpsimine, naha või lükra jumaldamine. Teiste inimeste seksimise salaja pealt vaatamine või  liputamine on näited keelatud tegevustes. Need on tegevused, mida päriselus ei peaks tegema ja peaksidki jääma ainult fantaasiate tasandile.

6. Kirg ja romantika

Tuleb välja, et pikad jalutuskäigud rannas, õhtusöögid küünlavalguses, silmside kirehoo ajal ei olegi lihtsalt romantiline mull, vaid päris osa inimeste fantaasiast olla ihaldatud, intiimne ja romantiline. Romantilised žestid nagu pingutuse suurus, kingitused jt tekitavad saajas tunde, et nad on oma partneri jaoks olulised.

Massaaziõlid 

FOTO: MustPanter

Orgasmikreemid: 

FOTO: MustPanter

Lingam massaaži komplekt Lover: 

FOTO: MustPanter

7. Erootiline paindlikkus

Need jagunevad kaheks:

  • Soo piire hägustavad fantaasiad, mil keegi kompab enda soo presenteerimise piire riietudes vastassooks või on koos kellegagi, kes seda teeb
  • Seksuaalse voolavuse fantaasiad, mil seksuaalse identiteedi piirid on hägustatud

Mis selles siis nii erutavat on? Erinevate soorollidega ja orientatsiooniga eksperimenteerimine võib olla lõbus, loominguline ja vabastav. See fantaasia ühendab inimese tema selle osaga, mis võib olla sügavale sisse maetud. Ka selle fantaasia puhul on kommunikatsioon äärmiselt oluline.

Strap-on super moodus piire kombata.

FOTO: MustPanter

Kas fantaasiad on sooti erinevad?

Naiste ja meeste fantaasiates on palju sarnasusi. Peamine erinevus on fantaseerimise sageduses. Nimelt kipuvad mehed vabameelsemad olema ja fantaseerivad tihedamini. Mehed unistavad pigem mitme partneriga seksimisest ja tabudega seonduvast, samas kui naised unistavad suurema tõenäosusega BDSM ja romantikast.

Seksuaalsed fantaasiad on normaalne osa elust!

Leia end jaoks parimad lelud voodielu vürtsitamiseks e-poest: 

Vallatuid naudinguid!

Must Panter