Äppidest on koroonahulluse ajastul saanud kohtingute uus ja pea ainus avalik areen. Ööklubid on kinni ja tööd tehakse suuresti kodukontori laua tagant. Kas Tinderis otsitakse juhuseksi või püsisuhet?

Tegelikult mõlemat. Viimase seitsme aasta jooksul on Tinderi kasutajate hulk kasvanud hinnanguliselt 57 miljonini. Äppi on alla laaditud 100 miljonit korda 196 riigis üle kogu maailma. Tinder naudib 1,15 miljardi dollarilist aastakäivet 40%-lise kasumimarginaaliga. Kõik need inimesed, kes Tinderit kasutavad, otsivad reeglina kas juhuseksi või oma hingesugulast. Tinderil on juhuseksi kohtinguäpi maine ja arvatavasti 9,2% meeskasutajatest näkkab vähemalt ühel korral, Tinder ise muidugi selliseid andmeid ei avalda.

Kes Tinderis õnne otsivad?

38% Tinderi kasutatajatest on vanuses 18–24 aastat. 45% õnneotsijatest jäävad vanusevahemikku 25–34 aastat. Tüüpiline tinderdaja elab linnas. Kõige agaramad tinderdajad on USAs, Suurbritannias, Saksamaal ja Hispaanias. Viimane on üks vähestest riikidest, kus naised on agaramad tinderdajad kui mehed, samas USAs on nelja mehe kohta üks naine. Euroopas on tasakaal mõneti parem ja mehi on hinnanguliselt 25% rohkem kui naisi.

Tinder üritab varjata tõsiasja, et 30% nende kasutajatest on juba abielus. Tinderis on omalaadne fenomen: paarid, kes otsivad kolmandat. Seda nimetatakse ükssarve jahtimiseks. Ühelt poolt otsivad kuldsõrmustega mehed ja naised oma partnerile vaheldust, teiselt poolt otsivad abielupaarid koos vürtsi. Naisi on kohtinguäpis küll vähem, ent nad veedavad seal pea 2,5 korda kauem aega kui mehed. Mees heidab naise profiilile pilgu peale ja mõne sekundi pärast liigub juba edasi.SEOTUD LOOD:

Lase end äpi kaudu kasvõi teisest maailma otsast hullutada äpiga ühilduvate vibraatoritega

Miks Tinderisse minnakse?

Naised ja mehed on oma olemuselt erinevatelt planeetidelt. Mehed otsivad Tinderist juhuseksipartnereid, selline tagamõte on koguni 22% kõikidest äpi kasutajatest. Naised see-eest otsivad kinnitust, et nad on endiselt atraktiivsed. Enesekindluse upitamine on kõige motiveerivam ajend endale profiili loomiseks. Koguni 45% kasutatajatest tunnistavad, et on komplimentide ja ihaldatusetunde jahil. Arvestades seda, et Euroopas on ligi 60% Tinderi kasutajatest mehed, siis on naisena äpis olles lihtne tähelepanu saada. Kui naine on üks neist 30% abielusolijatest, kes äpist vaheldust otsivad, siis ilmselgelt jääb kodus komplimentidest ja ihaldatusetundest puudu. Tinderi abielumehed ei saa oma abikaasalt piisavalt füüsilist tähelepanu või on kodune magamistoa menüü liialt rutiinne. Kohtinguäppides liigub ringi rohkem avatud meele ja vürtsika magamistoa menüü eelistusega inimesi. Ainult 5% tinderdajatest on püsisuhte otsingutel. Need, kes on endale vallalisena Tinderi konto loonud, on ilma püsiva voodikaaslaseta pigem isikliku otsuse tõttu, sest 72% vallalistest ei otsigi endale Tinderist kauakestvat kireleeki. Seniks, kuni pooltel on samad ootused, on kõik tore ja suhtlemine lõbus.

Seksikas pesu tõmbab mehe silmad teleka küljest lahti

Naistelt saavad kõige rohkem swipe’e paha poisi kuvandiga mehed. Nende enesekindlus tõmbab naisi ligi ja Google annab palju näpunäiteid, kuidas endale see õige kuvand tekitada, et Tinderi kaudu paremini näkkaks. Edukal profiilil on oma mudel:

  • profiilipildis ei tohi teha nägusid ega oma nina esiplaanile tuua (altpoolt üles pildistada);
  • lisada tuleb pilte oma seiklustest metsaradadel ja mujal, kus hea füüsiline vorm hästi välja joonistuks;
  • tuleb näidata, et oled sotsiaalselt aktiivne, lisades pilte oma pere või sõpradega;
  • kindlasti tasub lisada pilt mõne lemmikloomaga;
  • eraldi tuleb märksõnadega välja tuua, kui mitmekülgsed sinu huvid on, kindlasti ei tohi oma ebakindlust välja näidata.


Ja hakkagi õngitsema, määra oma profiilis enda asukoht ning oota, et piirkonnas pesitsevad mehed-naised hakkaksid sind svaipima. Uuringute järgi on 9,2% meestest vähemalt korra Tinderi kohtingul juhuseksi nautinud, ent lootus on kõigil palju suurem.

Paaride vibraatorid pakuvad naisele orgasme, mis penetratiivse seksiga kättesaamatuks jäävad

Millal on parim aeg Tinderis olla?

Üle 50% Tinderi kasutajatest aktiveeruvad õhtul kell üheksa. Päevas logitakse mediaanis neli korda oma kontole sisse ja veedetakse päeva peale kokku umbes tunnike teiste profiile sirvides. Kuna Tinderi algoritmid hakkavad välja arvutatud sobilikke partnereid ette söötma kibekähku ja mehed võivad meeldivaks märkida iga kolmanda profiili, siis naisena tasub kell üheksa õhtul äpis valves olla. Kui mees on saanud naiselt vastusvaibi, siis võtab ta juba kahe minuti jooksul ühendust. Sirguvaid naisi on õpetatud, et mehed armastavad jahti pidada ja naine peab ootama, kuni mees ise huvi üles näitab ning ühendust võtab. Tinderi naised ootavad 28 minutit, enne kui huvilisele vastu kirjutavad. Lootus on, et oled üks neist 75%, kellel juba esimese nädala jooksul õnnestub oma Tinderi leiuga kohtingule minna.

Kui Tinderi jumalad on teid paari pannud, siis mis edasi?

Loomulik sättumus on öelda kaunile daamile või säravale rüütlile mõni kompliment. Ent huumor on tegelikkuses see, mis avab online-keskkonnas uksed. Kui suudad avalausena öelda midagi, mis ajab vastaspoole naerma, siis on sul juba konkurentide ees edumaa. Järgmine kindla peale minek on kirjutada lihtsalt „Hei“ või küsida midagi tema profiili kohta. Komplimentide või flirtimise peale reageerib ainult 6–8% kasutajatest. Kõik ülejäänud liiguvad teiste profiilide peale edasi. Kuni sinuga pole vastu suhtlema hakatud, oled sa lihtsalt profiil.

Tinderis on miljoneid kasutajaid, kellest enamik otsib füüsilist lähedust, ja siis need ülejäänud, kes otsivad sügavamat tunnet.

Tinder kuulub seega lõviosas vallalistele, aga mitte ainult. Ühtlasi on statistikat vaadeldes selge, et Tinder pole mingi võluvits oma seksuaalsete vajaduste korrapäraseks rahuldamiseks, sest mitte iga positiivse vastuse saanud swipe ei päädi seksiga ja võib juhtuda, et ka hulga õigeid vastuseid saades võib hullamiseni siiski aega minna.

Hilari jänkuvibraator naise naudinguks / Enjoy kahepoolne masturbaator mehe naudinguks

Leia enda ja oma kallima parimad vallatustesahtli ulakused e-poest ning usalda enamiku arvamust selle kohta, missugused sekslelud täidavad oma eesmärki.

Saadame kõik kaubad diskreetselt pakendatult ja ilma viiteta pakendi sisule või allikale.

Vallatuid naudinguid!

Sinu
Must Panter

Loe artiklit Delfis