Naisel on teise naise rahuldamisel suur eelis- ta tunneb naise keha! Iga naine on küll erinev, aga alustuseks on seda juba palju rohkem, kui üks mees naisest teada võiks!

Seksil on väga vähe pistmist peaga. See on intuitiivne nautimisvõime, mis sünnib inimesega kaasa nii nagu kõndimise või rääkimise oskus. Teise naise rahuldamiseks pead kõigepealt iseendast alustama. Masturbeeri ja õpi ennast tundma. Kliitoril on ligi 8000 närvi ning enamus naisi saab orgasmi just kliitoril. Käega masseerides võib selleks kuluda 20-40 minutit, ent kliitori stimuleerijaga kulub selleks vaid mõni minut. Mõnele naisele meeldib kiire ja tugev massaaz. Teisele aga valmistab see ebamugavust ning kliitor on pigem eelmängu osa kui orgasmi kulminatsioon.  Vaginaalne penetratsioon on enamusele naistest suur nauding. Harva kujutab see endast mehe rolliga seonduvat tabu. See, kui sügav, tugev, kiire penetratsioon naisele meeldib, on individuaalne. G-punkt asub vagiina avast ainult 3-7cm kaugusel ja on umbes oa suurune. Erutuse kulmineerudes võib mõni naine isegi ejakuleerida. Ejakulaat väljub kusitist, ent on erinevalt uriinist selge ja vesine. Muretsemiseks ei ole põhjust! Vaata ennast peeglist ja saa endaga sõbraks. Kui oled iseenda rahuldamise kunstiga tuttav, oled juba poolel teel teise naise rahuldamise oskusele. 

Oluline on alustada eelmängust. Suudlused ja hellitused üle kogu keha, otsides tema erogeenseid kohti. Jälgi tema hingamise ja häälte muutumist. Kliitorit silitades jälgi, et mõni küüs ei ole tema reies. Üldse on ohutum naist lühikeste küüntega hellitada. Keeleka osas hoia ootused realistlikud- see on väga mõnus, ent orgasmini limpsimiseks ei pruugi su keel vastu pidada. Pigem on see eelmängu osa ja kindlasti väga nauditav. Kui tahad kindla peale välja minna võtta appi mõni kliitori stimuleerija. Kindlasti tee kliitor eelenvalt libedaks. Wet for Her on loonud suurepärase lesbide vibraatori, mis maaseerib penetratsiooni ajal kandja kliitorit. 

Kuidas teist naist penetreerida?

Alustuseks pane üks sõrm ning lükka neid tunde järgi juurde nii, et mõlemal oleks mugav ja mõnus. Ainult sisse-välja põmmutamisest ei piisa. Varieeri kiirust, tugevust ja liikumise suunda. Uuringute järgi on üks nauditavamaid asju partneri orgasmi pealt vaatamine. See on müüt, et mõlemad peavad samal ajal tulema! Võta appi vibraator või dildo. Vaheldus meeldib pea kõigile! Tundlikkuse suurendamiseks on loodud erinevaid orgasmi kreeme. Naisi on õnnistatud võimega saada mitu orgasmi ühe hullamise ajal- paku talle seda! Kui olete mõlemad avatumad, proovi strap on dildot. Isegi strap on dildo limpsimine on võimas vaatepilt. Strap on puhul on oluline teada, et rakmed peavad olema pigem pingul ning kõik osad peavad olema terved. Silkoonist dildod on kõige siidisema tundega ning intiimpiirkonnale parim materjali valik. Dildode puhul läheb libestit vaja rohkem, kui sa seda arvad! Üleüldse on libestist naudingute võimendamisel palju abi. 

Anaalnaudingud lisavad voodielule palju vürtsi. Kui kohe ei tea, kust alustada, siis tee veidike eeltööd. Musta Pantri anaalseksi ABC on siin!

Ole julge ja ära mõtle üle! Räägi oma partneriga ja avastage koos, mis teile meeldivad?! Ei ole ühte ainsat viisi, kuidas seda õigesti teha!

Kui Must Panter paneks kokku naiselt naisele ulaka naudingute sahtli, siis oleks seal kindlasti:

  1. Libesti
  2. Kliitori stimuleerija
  3. Dildo või vibraator
  4. Silmaklapid ja kõditi

PJUR MED REPAIR 100ML RAVIV LIBESTISATISFYER PRO 2 TOUCH FREE KLIITORI STIMULAATOR

 

Külasta e-poodi ja leia oma lemmikud!

Vallatuid naudinguid!

Meist

Sinu,

Must Panter