Showing all 32 results

-28%
-19%
14.99 sis. KM
-35%
-45%
-29%
New
-19%

Leia enda lemmik kuju ja suurusega dildo: Vibreeriv, tavaline, klaasist, silikoonist, nahalaadse tundega, iminapaga või ilma. Klaasist dildod on suurepärased temperatuuride mängude nautimiseks. Hoia dildot või klaasist anaaltappi külma vee alla ja üllata oma kallimat. Seejärel hoia sooja vee all ja ava tema naudingute maailm. Temperatuuride muudatused leiavad üles kõik anaalsed mõnupunktid. Klaasist dildod on valmistatud kõrkgvaliteetsest, mitte poorsest klaasist, mis maha kukkudes ei purune.

Strap-on dildo on iminapaga dildo. Strap-on lesbide ja rollimänge armastavate paaride suur lemmik. Lisaks aitab strap-on oma erektsiooni kaotanud paaridel teineteise lähedust taaskord nautida.

Vibreerivad dildod on realistliku välimusega vibraatorid.  Lisaks vibratsioonidele on niiöelda tõukavad vibraatorid, mis tekitavad tunde, nagu oleksid linade vahel koos mehega edasi-tagasi tõukeid nautimas. Saksa kvaliteetbränd Satisfyer on loonud Vibe Master vibraatori, mis teeb just seda 😉

Topelt dildo on vallatu sekslelu anaalseksi nautimiseks. Nii mõnigi naine unistab vallatlemisest mitme mehega korraga. Mõni on seda juba teinud, teine aga mõtleb alles. Partneriga on sellest juttu küll tulnud, aga kuidagi naljaga pooleks ja päriselt ei teagi, kas fantaasia saab kunagi teoks või jääb julgusest puudu? Lovetoy on loonud topelt dildo, mis muudab oma mehe voodis superman’iks.  Miks mitte üllatada kallimat ja proovida, kas see on midagi teie jaoks?   Ultra Soft Realistlik topelt dildo on topelt penetratsiooniks loodud ja seejuures on abimees kõik muud kui pehme! Autentse tundega rakmete vaba Strap on teeb mehest voodis Super Man’i. 14,7cm pikkune sooniline keha on täpselt õige suurus annalmõnude nautimiseks. Lihtne paigaldada ja mugav kasutada. Veniv kinnitusava toimib peeniserõngana ja pikendab mehe erektsiooni kestvust.

Anaaldildod on oma mõõtudelt veidi väiksemad ning neil on ohutuks kasutuseks septsiaalselt laiem põhi. Ära unusta anaalseksi ajal kasutada paksema koostisega anaallibestit. Aanuses puudub endal libestamise funktsioon.