Näitan kõiki 20 tulemust

Eesnäärme stimulatsioon viib orgasmi uuele tasemele. Leia valikust enda lemmik: eesnäärme vibraator, eesnäärme masseerija, anaaltapp, anaaldildo.  USB laetav, suur, väike, metallist, silikoonist, pöörlev vibraator. Eesnäärme stimuleerijad pakuvad ebamaiseid ja ligi 33% võimsamaid orgasme. 

Eesnääre on mehe g-punkt ehk p-punkt. Eesnäärme asukoha leiad sõrmega otsides 5-7 cm kaugusel pärakuavast. Eesnäärme orgasmid on äärmiselt nauditavad ning uuringute järgi on need palju intensiivsemad kui peenise stimulatsiooniga saadud orgasmid. P-punkti regulaarne massaaž muudab mehe erektsioonid tugevamaks. Boonusena saad 33% võimsamaid orgasme nautida.

Eesnäärme masseerijad on varustatud laia põhjaga, ent nende kasutus oleks alati ohutu. Kindlasti ei tohi kasutada muid lelusid, sest need kipuvad kaotsi minema ja üles leiab need hiljem vaid erakorralise meditsiini osakonnas koos arstiga.

Mõned mehed saavutavad orgasmi üksnes eesnäärmemassaažiga. Musta Pantri erootika poes on tootevalikus erineva funktsionaalsuse ja suurusega eesnäärme vibraatoreid. USB laetav vibraator on veekindel ja võimsam, kui patareidega töötav eesnäärme stimuleerija. Essnräärme stimuleerijad, mis pöörlevad ja liiguvad üles-alla, on eriti nauditavad.

Äppiga eesnäärme masseerija Svakom Vick annab käed-vabad naudingu.

Vic Neo on innovatiivne anaalvibraator elegantse disainig. Lihtsalt lae alla äpp oma telefoni ja saad juhtida vibraatorit igal ajal, igas kohas.  Anna juhtimine öläbi äppi oma kallimale ja las tema otsustab, kui heaks sul läheb. Vici saab kasutada ka ilma äpita. Ühenda Vick 2D interaktiivsete videotega. Reaalajas interaktiivne funktsioon võimaldab teil sünkroonida oma lemmik 2D-interaktiivsete videotega ja lasta lemmiksisul viia teid uutesse kõrgustesse.

Esimeseks katsetuseks kasuta mehhaanilist eesnäärme stimuleerijat, millel pole vibratsiooni funktsiooni. Populaarne P-spot eesnäärme masseerija on naturaalse tundega abimees. Tema keha sisetatav osa on 13,5cm pikk ja 2,8cm diameetriga. Sooniline keha masseerib naudingu piirkonna seinu. Pese sooja vee ja seebiga.

Kasuta eesnäärme stimuleerijad koos anaallibestiga. Aanuses puudub loomulik libestatus. Spetsiaalse koostisega anaallibestid on valmistatud veebaasil, veidi paksemad ning tagavad pikaajalise libestatuse.