Naine ja tema 11 erinevat orgasmi liiki… mitut erinevat orgasmi sinu kodus pakutakse? 2007.a kehtestas Esperantina volikogu liige Arimateio Dantas kohaliku seaduse, mille kohaselt on meestel seadusevastane lõpetada seks ilma, et tema naine oleks orgasmini jõudnud. Sellega tahtis ta heastada oma naisele kõik need aastad halba seksi. Seda me ei tea, kuidas rikkumise korral õigluse kehtestamine oleks pidanud aset aset leidma. Kujutame vaid ette, kuidas vihane abikaasa murrab kohtu uksed maha ja nõuab kompensatsiooni. Brasiilased juba teavad, kui tähtis on orgasm paarisuhtes.

Orgasmid on ägedad ja paljude jaoks päeva, nädala või suisa kuu haripunkt. Me kõik oleme harjumuste ohvrid ja eelistame kindla peale välja minna. Samas armastame ka vaheldust. Sellest on abi, kui tead, missuguseid naudinguid võib naise erinevate kehaosade hellitamine esile kutsuda. Naised on õnnistatud kuni 11 erineva orgasmi saamise võimekusega. Must Panter erootikapood jagab õpetusi, kuidas panna naudingud proovile ja avastada midagi uut!

1. Kliitori orgasm:

75% naistest saavad orgasmi just kliitoril, kuna seal asub ligi 8000 närvi. Siiski jääb kliitori nauding enamus paaride seksirutiinist välja või tehakse seda minimaalselt. Keele või käega või kliitori orgasmini jõudmiseks kuluda 20-40min, ent kliitori masseerijatega kõigest mõni minut. Rohkelt libestit ja paaride vibraator tuleb armastajatele appi!

2. G-puntki orgasm

 teada-tuntud, kuid naise jaoks raskemini saavutatav orgasm. G-punkt asub tupe avast 2,5-8cm kaugusel ja seetõttu ei ole oluline, et meheau või vibraator oleksid suured. Vibreerivad peenisemansetid lisavad voodielule särtsu vibreerides täpselt õiges kohas! Üksinda orgasmide nautimiseks on jänkuvibraator naise parim sõber. Lisaks kliitorile stimuleerib jänku mõnnalt ka g-punkti.

3. Anaalne orgasm

jah, selle orgasmini jõudmiseks on vaja anaalset penetratsiooni. Anaaltappe on erinevas suuruses ja alustama peaks väiksemast. Kindlasti tuleb kasutada spetsiaalseid libesteid, mis hoiavad ära sisemised vigastused ja teevad hullamise nauditavaks. Anaalseksi ümber on palju tabusid, ent siiski armastavad eestlased seda üsna sagedasti.

4. Ülekehaorgasm

 selleni jõudmiseks on vaja erinevate kehaosade rohket hellitamist ja naine ei suuda täpselt tuvastada, kas orgasm vallandus ühes konkreetses kohas või üle kogu keha. Selleni jõudmiseks peavad tule põlema, et silmside püsiks, mehe käed liikuma sama agaralt kui tema meheau.

5. Mitu järjestikust orgasmi

naistel veab! Nad on selleks võimelised! Kui mehel on piisavalt vastupidamist, et pikalt hullata, siis naine võib pärast esimest naudingut mõne minuti puhata ja uuele ringile minna. Järjestikuste orgasmide puhul on oluline vaheldus. Kõigepelat kliitor, siis vaginaalne pentratsioon, massaaž, nibud… Vastupidamise tõstmisesk saavad mehed abi peeniserõngastest ja erektsiooni kapslitest, mis pikendavad erektsiooni.

6.Uneorgasm

ka und nähes võib naine võimsa orgasmi saada. See ei tähenda, et mees peaks naisega tema une ajal seksima. Uneorgasmi ei saa kuidagi tahtlikult esile kutsuda, see lihtsalt juhtub.

 7. Emakakaela orgasm

selleni jõutakse sügava penetratsiooni tulemusel. Naised vajavad selleks suuremat vibraatorit, mille sisestatava osa pikkus on suurem kui 13cm või eriti hea varustusega meest. Paarid saavad vürtsi lisada ka peenist suurendavate mansettidega.

8. U-puntki orgasm

 urethra ehk kusiti on ümbritsetud tundlike kliitori närvidega. Sageli on naised orgasmi kirjeldanud kui tunnet, et enne orgasmi vallandumist tekib pissihädalaadne tunne. Kusiti stimuleerimisel kliitori verevarustus kiireneb. Kliitori stimuleerijad on parimad abivahendid selle orgasmiliigini jõudmiseks ja ei ole vaja eraldi urethea’tstimuleerida.

9. A-punkti orgasm

A-punkt on eesmine fornix’i tsoon ja asub emakakaela üleval umbes nabapiirkonnas. Seda orgasmi on keeruline saavutada ja vajab rohkelt libestit. Vastasel korral võib a-punkti stimulatsioon olla valulik. Parim viis on sõrmedega masseerimine ja tulemuseks on „äratame naabrid“ stiilis orgasm.

 10. Nibu orgasm

see ei ole kõikidele saavutatav. Seega pole vaja end halvasti tunda, kui nibude hellitus ei mõju erutavalt. Mõnede jaoks on nibude massaaž tõeliselt erutav ja viib ilma vaginaalse pentratsioonita orgasmini. Nibude erutuskreemid on kavalad abimehed testimaks, kas see on midagi sinule?

11. Corergasm

ilmselt kõige vähem lõbus viis orgasmini jõuda ja vajab esilekutsumiseks kõhulihaste treenimist. Coregasmini võib jõuda sporti tehes või vahetult pärast seda. Eelkõige tuleks tegeleda kõhulihaste treenimisega ja orgasmi käivitajaks on  trennijägsed kehas vallanduvad hormoonid. Mõnel õnnelikul vallanduvad need juba metsajooksu tehes.

See on täiesti normaalne, kui naine ei naudi kõiki naudingute viise. Keskendu sellele, mis meeldib ja pea meeles, et seks peab olema lõbus!

Külasta www.mustpanter.ee e-poodi. Saadame sinu tellimuse diskreetselt üle kogu Eesti.

Vallatuid naudinguid

Must Panter