Unustage tualettpaber- inimesed üle kogu maailma varuvad sekslelusid

Suur osa maailmast istub isolatsioonis. Olgem ausad, nelja seina vahel on tapvalt igav. E-kaubandus buumib ja majapidamised on tualettpaberiga varustatud kuudeks. Mida suletud uste taga siis tehakse?

Daily Mail väljaandes avaldatud statistika räägib siinkohal enda eest. Itaalias on sekslelude müük kasvanud 60%, Prantsusmaal 40% , Kanadas 135% ja Ameerika Ühendriikides 75%. Inglismaal vaid tagasihoidlikult 13%, aga see võib tulla sellest, et neil olid sahtlid juba varasemast vallatut kraami täis. Erootikapood BBoutique on otsustanud Itaalia valitsust aidata inimeste koduseinte vahele naelutamisega ja annab koostöös Womanizer ja Bellesaga itaallastele tasuta tuhandeid vibraatoreid sõnumiga, et inimesed ikka õnnelikud ja kodused püsiksid.

Erootikatoodete tootjad on samamoodi hädas nõudlusele järgi jõudmisega nagu tualettpaberi tootjadki ja tarne ajad tehastest on veninud pikemaks kui kunagi varem.

Suur osa eestlastest veedavad oma hargipäevi koduseinte vahel. Kohtingutel ei ole ohutu käia, aga libiido ei ole kuhugi kadunud. Populaarseima porno lehekülje Pornhubi külastatavus on kasvanud 17,8%.  Online kohtingu äppides on kaaslase leidmiseks nüüd väga suur valik. Must Panter erootikapoe külastatavus on hüppeliselt kasvanud pärast koroona kriisi algust. Muutunud on ka klientide toote eelistused ja otsukäitumine.

Erootikapoe kliendid on reeglina olnud valdavalt naised. Märtsis on meesklientide osakaal tõusnud 50%. Mehed ei osta tooteid mitte endale, vaid pigem naisele või siis paaride vibraatoreid , mida mehed varasemalt väga harva ostsid. Tublid mehed! Musta Pantri perenaine selgitab, et naise rahuldamiseks on vaja palju enamat kui lihtsalt vaginaalne penetratsioon ja paneb meestele südamele, et ärge unustage kliitori massaaži ja eelmängu tähtsust!

Karantiini hinguses on aga nii mehed kui naised hakanud soetama naiste klassikalisi g-punkti ja jänku vibraatoreid

 Võrreldes jaanuariga osteti märtsis koguni 250% rohkem vibraatoreid. Ka libestite müük on kasvanud 150%.

Meeste toodete populaarsus on jäänud samale tasemele. Kui varasemalt ostsid mehed pigem peenise rõngaid , et erektsioon kestaks kauem, siis nüüd ostavad mehed peenise pikendajaid , et voodielus rohkem vaheldust oleks. Masturbaatoreid ostavad nüüd mehed mitu tükki korraga, et oleks vaheldust ja rohkem rõõmu erinevatest stimulatsioonidest.

Kliitori stimuleerijad on endiselt ääretult populaarsed ja nende müük on tõusnud 15%. Muutus on toimunud selles, kes neid ostavad! Kui varasemalt ostsid kliitori stimuleerijaid peamiselt naised, siis nüüd ostavad neid oma naistele eelkõige mehed. Kliitori stimuleerijad suurendavad naise orgasmi tõenäosust ja intensiivsust kordades! Naised jõuavad orgasmini olulisemalt raskemini kui mehed. Seetõttu kiidame mehi, et hoolivad oma kallima seksuaalsest naudingust. Orgasm on iga naise õigus!

Koroona karantiini popimad tooted:

Intense Hilari Jänkuvibraator

  Pretty  Love Gene Jänkuvibrator

A close up of a device

Description automatically generated

Bishop g-punkti vibraator               

A close up of a mouse

Description automatically generated

Sinu ja Tema paaride vibraator       

A picture containing black, sitting, purple, green

Description automatically generated

Real Lover kliitorit masseeriv peenise suurendaja

A picture containing white, laying, wearing, pair

Description automatically generated

Extending g-punktil vibreeriv peenise suurendaja

A close up of a device

Description automatically generated

Nina Kiki erutav kanepi libesti      

A picture containing toiletry, cream, lotion

Description automatically generated

YesForLov Maasikamaitseline vimkaga massaažiõli

A picture containing toiletry, lotion

Description automatically generated

Shunga Secret Garden orgasmikreem

SHUNGA SECRET GARDEN ORGASMIKREEM

Dr. Oz ootab, et kõik inimesed seksiksid kriisi ajal võimalikult palju! Te elate kauem ja stressi tase on madalam.

Vaata kogu valikut e-poes SIIN

Vallatuid naudinguid!

Must Panter

Must Panter Erootikapood