Showing all 52 results

-20%
-17%
-28%
-38%
-34%
-19%

G-punkt asub tupe avast 2,5-7,5cm kaugusel. Sekslelud leiavad selle üles iga kord. G-punkti vibraatorid surisevad täpselt õiges vahemikus.  Hea g-punkti vibraator või dildo on valmistatud meditsiinilisest silikoonist, mis on intiimpiirkonnale parim võimalik materjal. Naise pH tasakaal on õrn. Silikoonist sekslelud ei muutu poorseks ning batkeritel ei teki võimalustki vibraatori pinnale elama asumiseks. 

G-punkt- milline vibraator talle meeldib?

Kõige pealt vali kuju ja värv, mis sind kõige rohkem kõnetavad. Järgmise asjana vaata toote mõõte. Vibraatorite pikkused ulatuvad 8 cm kuni 25 cm-ni. G-punkt ise asub 2,5-7,5cm kaugusel tupe avast ja seega pole väga suur vibraator otseselt vajalik. Vibraatori läbimõõt on oluline suuruse parameeter. Keskmine mehe peenis on 3.5cm diameetriga. Suurema diameetriga vibraator või dildo rahuldab nõudlikuma naise. 

Vibraator, mis töötab patareidega on veidi nõrgemate vibratsioonidega, kui USB laetavad vibraatorid. Veekindlat g-punkt vibraatorit on lihtsam puhastada, kuna ei pea muretsema, et vesi pääseb tootesse sisse. 

G-punkt vibraatoreid on ka puldist või äppist juhitavaid. Kaugjuhtimise funktsioon aitab ellu viia nii mõnegi fantaasia- seks avalikus kohas on nüüd võimalik ilma politsei sekkumiseta. Äppiga juhitavad vibraatorid lasevad kallimal kontrollimise üle võtta ka maailma teisest otsas. 

Vibreerivad tupekuulid pakuvad kaks ühes naudingut: need treenivad vaagnapõhja lihaseid ning pakuvad orgasme samaaegselt. Trimmis tupelihased muudavad orgasmid võimsamaks. Sünnitused ning aastad teevad oma töö ning naise tupelihased lõtvuvad. Lisaks toovad nõrgad lihased endaga vanemas eas kaasa tilkuva põe mure. Seetõttu on tupelihaste treenimine iga endast lugupidava naise kohustus. 

Ära unusta g-punkti naudinguteks kasutada veebaasil valmistatud puhast libestit. Naise pH tasakaal on õrn. Nisu, õli või silikooni sisaldavad libestid ei sobi seksleludega ning võivad naisele põhjustada tupeseene vohamist.