Showing all 81 results

-27%
3in1
-17%
-45%

Anaalvibraator, dildo, anaaltapp, eesnäärme masseerija, eesnäärme stimuleerija, eesnäärme vibraator, anaalvibraator meestele. Anaal sekslelud meestele! Leia oma lemmik: vibreeriv, pöörlev, metallist, silikoonist, klaasist, puldiga või ilma. 

Eesnääre on mehe g-punkt ehk p-punkt. Eesnäärme asukoha leiad sõrmega otsides 5-7 cm kaugusel pärakuavast. Eesnäärme orgasmid on äärmiselt nauditavad ning uuringute järgi on need palju intensiivsemad kui peenise stimulatsiooniga saadud orgasmid. P-punkti regulaarne massaaž muudab mehe erektsioonid tugevamaks. Boonusena saad 33% võimsamaid orgasme nautida.

Eesnäärme masseerijad on varustatud laia põhjaga, ent nende kasutus oleks alati ohutu. Kindlasti ei tohi kasutada muid lelusid, sest need kipuvad kaotsi minema ja üles leiab need hiljem vaid erakorralise meditsiini osakonnas koos arstiga.

Mõned mehed saavutavad orgasmi üksnes eesnäärmemassaažiga. Musta Pantri erootika poes on tootevalikus erineva funktsionaalsuse ja suurusega eesnäärme vibraatoreid. USB laetav vibraator on veekindel ja võimsam, kui patareidega töötav eesnäärme stimuleerija. Essnräärme stimuleerijad, mis pöörlevad ja liiguvad üles-alla, on eriti nauditavad.

Anaaltapp on laia põhjaga vallatu sekslelu. Oma mõõtudelt on anaaltapid reeglina väiksemad, kui eesnäärme stimuleerijad. Anaal dildo pakub seevastu sügavamat sisenemispikkust. Anaalvibraator on samuti laiaema põhjaga vibraator.

On soovitatav kasutada enne anaalseksi klistiir pumpa, mis teeb sooled puhtaks. Keera klistiiri tila kork pealt lahti. Pane pumba sisse vesi ning sisesta vesi kergelt pumbates pärasoolde. 

Kasuta eesnäärme stimuleerijad koos anaallibestiga. Aanuses puudub loomulik libestatus. Spetsiaalse koostisega anaallibestid on valmistatud veebaasil, veidi paksemad ning tagavad pikaajalise libestatuse.