Showing all 18 results

Saavuta kontroll enneaegse seemnepurske üle, et ka naine jõuaks orgasmini. Delay tooted pikendavad erektsiooni kestvust, ilma tundlikkust vähendamata. Seemnepurkse edasilükkajad pikendavad mehe erektsiooni ja lükkavad ejakulatsiooni edasi. Enneaegne seemnepurse vaevab suurt osa meestest ja muidugi ka nende naisi. Erektsiooni häire on mure, mille vastu suhteterapeudid ei saa, ent Musta Pantri erootikapoes on lahendused, mis töötavad ja teevad naised taaskord õnnelikuks.

Mida teha, kui seemnepurse on liialt kiire tulema?

Mehed saavad abi seemnepurset edasi lükkavatest ja pikendavatest geelidest ja kreemidest ehk Delay ja Prolong toodetest , mis annavad mehele parema kontrolli ja temakesele pikema naudingu ilma kummagi partneri tundlikkust vähendamata.  Määri peenisele väikene kogus ja lase enne aktsiooni lõpuni sisse imenduda. Kui liiga kiirelt kohe seksima hakata, siis võib ka naise tundlikkus väheneda ja see ei ole tore. Hoia oma ejakulatsioon tagasi ilma mõnu kaotamata.

Peeniserõngad pikendavad mehe erektsiooni kestvust

Peeniserõngas tõmbab verevarustuse peenises piltlikult öeldes kinni, mille tulemusena on erektsioon jäigem ning kestab kauem. Mehe tundlikkus ei suurene peeniserõngaga, ent temakese nauding pikeneb.  Eemalda peeniserõngas vahetult enne kulminatsiooni ning orgasm on sedavõrd võimsam.

Kiiretoimelisemad seemnepurske edasilükkajad on Maral geel ja YesforLov prolong.

Maral erektsiooni geel Maral Gel on kiiretoimeline erektsiooni geel. Sisaldab ainult naturaalseid koostisaineid ning on üks efektiivsemaid erektsiooni kreeme turul. Suurendab peenise tundlikkust ja stimuleerib peenise verevarustust, nii et erektsioon on tugevam ja peenis suurem.

Luksusbrändi YESforLOV erektsiooni sprey pikendab erektsiooni ilma peenist tuimestamata. Meestele, kes:

  • Soovivad kauem vahekorra ajal vastu pidada või kannatavad enneaegsete seemnepursete all;
  • Soovivad jäigemaid ja tugevamalt erekteerunud peeniseid;
  • Soovivad oma enesehinnangut kõrgemale tõsta;
  • Soovivad intensiivsemaid vahekordi kogeda.

Kuna naudingut pikendav sprei tõstab tugevalt tundlikkust, sobib see ka väga hästi oraalseksi saamiseks. Spreil on kerge maitse. Seemnepurske edasilükkajad päästavad rahulolematud suhted. 

Hea hinna ja kvaliteediga on BULL POWER EREKTSIOONI PIKENDAV GEEL

60% meestest näevad vaeva enneaegse ejakulatsiooni ärahoidmisega. Naistel kulub orgasmini jõudmiseks keskmiselt 20min, meestel aga 5.44min. Bull Power vähendab mehe tundlikkust ja võimaldab seeläbi kirehool pikemalt kesta.

Kanna väikene kogus peenisele, lase kuivada enne penetrasiooni, et temakese tundlikkus ei väheneks. Naudi pikemat kirehoogu kallimaga.