Showing all 5 results

Wand vibraator on nii kliitori stimuleerija, kui ka kogu keha massaaživahend. Võiks arvata, et vibraatoorid ja WAND masseerijad on mõeldud ainult seksuaalseks naudinguks. Arva uuesti! Wand on võimsaim vibraator ning teab, et 75% naise orgasmidest on kliitoril.

Massaaz lõdvestab kogu sinu keha ja parandab vereringet. WAND vibraatorid leevendavad stressi ja lihaspingeid. Lisaks aitavad alandada vererõhku ja parandavad une kvaliteeti- lõdvestuna on uni ikka parem! Kui sul ei ole aega külastada regulaarselt massaazi salongi või sulle ei meeldi, kui keegi võõras sind mudib ja samal ajal oma elust pajatab, siis WAND vibraator on just Sinule!

WANDi on välispidiseks kasutamiseks- tema ümar pea on veidi liiga suur seespidiseks massaaziks, aga see on ka võimalik hea tahtmise juures. Mõnedel WANDidel on kaasas otsikud, millega saab intiimpiirkonda seestpidiselt võimsalt masseerida.

Enamus WANDe ostetakse just lihaspingete leevendamise eesmärgil. Tänapäeva kontori-gurul on õlad tihti sundasendist pinges. Õhtul jõusaalis aetakse lihased veel piimhappest valusaks. WAND on suurepärane abimees mistahes pingesõlme lahti väristamiseks.