Showing all 22 results

Erootilised mängud paaridele teineteise avastamiseks. Leia oma lemmik. Erootilised mängud on teejuhiks uute seksikate elamuste loomisel.

Magamistoa seksilõks – teeme ainult neid asju, mis on alati toiminud

Olles püsisuhtes ja elades pereelu, on aega väga vähe. Me teame, mis meile endile meeldib ja, mis partnerile meeldib. Seksides läheme kindla peale välja ja teeme just neid asju, mis on läbiproovitud ja viivad orgasmini. Ja see muutub ajapikku väga igavaks ning muutub magamistoa seksilõksuks. Millal sina kasutasid fantaasiat ja pakkusid oma partnerile midagi uut?

“Jah, ei, võib-olla“ seksinimekiri paneb fantaasia tööle

Kuidas oma seksirutiini lõhkuda? Ülesanne ei olegi nii lihtne enamuse jaoks. Uudsuse tekitamine nõuab fantaasiat. Alustuseks on lihtne nipp koostada “ Jah, ei, võib-olla “ seksinimekiri. Tehke kallimaga kumbki endale nimekiri kohtadest, tegevustest, elamustest ja jagage need tulpadesse: jah, ei, võib-olla. Seejärel arutage koos läbi ja hakake uusi kogemusi tekitama.  Üks olulisemaid aspekte on aru saada, kuidas te kumbki tahate ennast seksi ajal tunda: hellitatuna, alluvana, domineerivana? Võib-olla on see üllatusmoment või hoopis vahelejäämise elevus, mida seks avalikus kohas endaga kaasa toob? Sellised asju oma kallima kohta teades saab sinu seksuaalfantaasia toitaineid ja hakkab teistmoodi tööle.  Üllatusena avastate, et on palju asju ning tundeid, mida teine tahaks kogeda, ent pole varem öelnud. 

Oraalseksist unistab iga mees. Tunda, kuidas peenis erekteerub naise huulte vahel paneb erutuse helikiirusel lendama. Naise orgasmide maailmas on kliitori stimuleerimine seksi ajal sama oluline, kui metsas orienteerumisel kompassi lugemisoskus. Oraalseks paneb mehe ja naise “saaja-andja” rolli. Kui sina oled seni magamistoas olnud pigem saaja rollis, siis uudsuse tekitamise eesmärgil on sul aeg rolli vahetada.

Kes esimesena orgasmi saab, see on kaotaja

Seksirutiini lõhkumiseks vii sisse lihtsaid muudatusi. Seksige mõnes uues kohas, mitte alati selili oma voodis.  Seksiga mitte tavapärasel kellaajal. Kui tavaliselt seksite õhtul magama minnes või hommikul ärgates, siis tehke seda vahelduseks keset päev. Kas sulle meeldiks seksikas kohting lõunapausi ajal autos, restorani tualetis või kodus söögilaua peal?

Erootilised mängud on teejuhiks uute seksikate elamuste loomisel. Pull&Play erootilise mängu reeglid on lihtsad- kes esimesena orgasmi saab, see on kaotaja. Sellist mängu võita küll ei tahaks!

Seksimine ja seksi ootus tõstavad keha õnnehormoonide taset 2 korda. Hoolitse enda ja oma kallima seksikate vahelduste eest. Külasta https://mustpanter.ee/pood/ e-poodi ja leia endale vaheldust.