Näitan kõiki 68 tulemust

-54%
104.90 sis. KM
-34%
-17%
-32%
-21%
-27%
-46%
-27%
-25%
BESTSELLER
-34%

Šokolaad teeb paksuks, lilled närtsivad ja ehted lähevad moest! Mõtled, mida kinkida oma naisele? Seksikad mälestused on igavesed! Kingitused naistele olgu vallatud, täis kirge ja üleskutset- ma tahan sind, mängi minuga! Orgasmikreem, vedel vibraator, kliitori stimuleerija avavad ukse võrratute orgasmide maailma. 

Mida kinkida naisele?

Naised armastavad silmadega. Kliitori naudingud on parim kingiidee naisele. Naise kliitoril on ligi 8000 närvi ning spetsiaalsed kliitorit imevad vibraatorid imevad innukalt ka neid mõnunärve, mis jäävad keele või käega masseerides kättesaamatuks. 

Orgasmikreemid suurendavad naise tundlikkust naudingute ajal ning kütavad kirgi. Iha suurendamiseks võta 15 tilka Hispaania kärbse armutilku. Seksuaalne nauding on sedavõrd võimsam. 

Must Pantri kinkekaart annab kallimale vabad käed oma ulakaim fantaasia ellu viia 🙂 Lisa juurde vallatu sõnum ja üllata oma naist. 

Naise vallatute orgasmide komplekt viib magamistoast katuse lendu. Komplektis on vedel vibraator, kliitorit imev Mia Rose, libesti, sekslelude puhastusvahend ja muidugi g-punkti vibraator. Ideaalne kingitus, mida nautida kallima koos või lasta tal üksinda oma libiidot hellitada. 

Tupekuulid on kasulikud ja naudingute rohked kingitused naistele.  Nõrkade orgasmide juurpõhjuseks on reeglina lõtvunud vaagnapõhja lihased. Sünnitused ja vanus teevad oma töö. Trimmis tupelihased leevendavad PMSi sümptomeid, aitavad tilkuva põie vastu vanemas eas ning boonusena muutuvad orgasmid võimsamaks. Alustada tuleks kergema kaaluga tupekuulist ca 35-55g. Seejäre treenida 55-75g kaaluva kuulikesega. Viimasena teha vaagnapõhja lihaste harjutusi 75-110g kaaluva kuulikesega. Moodsates tupekuulides on sees metallist raskuskuul, mis liikudes võnguv ja treenib seeläbi vaagnapõhja lihaseid ilma, et naine peaks põrandal pikali olles puusatõsteid tegema. Nö Laisa Liisu kuulid on ideaalseks kaaslaseks pikkadel jalutuskäikudel, jõusaalis trenžöril liikudes või kodu koristades. 

Kingitused naistele on Musta Pantri e-poes kohe olemas.