Näitan kõiki 27 tulemust

-54%
104.90 sis. KM
-34%
-29%
59.90 sis. KM
-27%
-46%
-27%
3in1

Seksikad kinkekomplektid on spetsiaalselt valitud orgasme täis õhkkonna loomiseks. Ulakas kingitus tekitab elevust nii kinkijale kui kingituse saajale. Kõik, mis sa teisele annad, tuleb sulle endale kuhjaga tagasi. Kingitused meestele olgu vallatud, täis orgasme ja kirge.

Mida kinkida mehele?

Meestele meeldib mängida. Nad armastavad rollimängu ja naise initsiatiivi ning innukust. Loveboxx paaridele toob magamistuppa just seda ja saadab selge sõnumi- mängi minuga!

Suuseks on meeste lemmik läbi aegade. Toro ning Spinjob pakuvad mehele võrratut oraalseksi kogemust. Nad võtavad mehe peenise ette nii nagu ükski naine seda ei suuda.

Peeniserõngad on suurepärased kingitused meestele. Peeniserõngas pikendab erektsiooni kestvust. Peenis on jäigem ning suurem. Vibreeriv peeniserõngas stimuleerib suguühte ajal naise kliitorit. Win-win mõlemale partnerile. Kuna mehed saavad orgasmi ca 3-4 korda kiiremini kui naiseid, on eriti tänuväärne kinkida mehele Vallatute orgasmide komplekt, millest leiate vibreeriva peeniserõna ning Horny Jar vedela vibraatori. Horny Jar ehk kiimapurk kantakse naise kliitorile. Kliitor muutub tundlikumaks ja tekib koheselt samasugune erutustunne nagu oleks juba 20min lnade vahel hullatud.

Kinkekaart annab mehel vabad käed oma seksika fantaasia ellu viimiseks. Vali ise, millise summa soovid kinkida ning lisa ulakas sõnum, mis kindlasti ei jäta kallimat või sõpra külmaks.

Feromoonid, muudavad mehe vastupandamatuks. See on see Midagi, mis paneb naisi pead pöörama, kui feromoonidega vürtsitatud mees neist mööda kõnnib. Apolo feromoonidega rikastatud parfüüm meestele tekitab vastupandamatut iha kõigis, kellega mees kokku puutub ilma, et nad teaksid, mis on tema saladus?

Läbi aegade on meeste lemmik kingitus olnud Tenga üllatusmuna. Tena on ainult seest väike. Seest struktuurne mõnumuna pakub mehele võrratut lingam massaaži. Seo kallima silmad, aseta ta voodile ja paku talle ebamaist mõnu. Tenga on väike ja diskreetne masturbaator, mis on suurepärane tööreisile või nädalavehtuse väljasõidule kaasa võtmiseks.

 

Ära unusta, et seksikad mälestused on igavesed!