Näitan kõiki 8 tulemust

Sõrme vibraatorid on loodud kliitori stimulatsiooniks. Nad on väikesed, ergonoomilised, diskreetsed ja täpselt paraja võimsusega. Kliitoril on 8000 närvi ning see on ülimalt tundlik. Kanna kliitorile vedel vibraator või rohkelt veebaasil valmistatud libestit ning valmistu orgasmi laineks.

Sõrme vibraator on mehe salarelv hullutavaks eelmänguks. Kahekordista oma intiimteadmisi oma patneri keha kohta sütitavalt sensuaalse sõrme vibraatoriga, mis äratab kire kiiremini kui sa arvatagi oskad. Pisike sõrmevibraator on loodud kliitoristimulatsiooniks, kuid seda võib kasutada ka teiste erogeensete punktide erutamiseks. Sõrmevibraator kutsub esile maha maetud mängukire.

Milline sõrme vibraator valida?

Näpuvibraatoril on rõngas, mis kinnitub ümber näpu nagu sõrmus. See tagab mugaba kasutuse.  Enamus vibraatoreid on 5-8cm pikkused ja kaetud meditsiinilise silikooniga, mis on intiimpiirkonnale parim materjal. Kliitori stimulatsioon vajab rohket libestatust. Ilma selleta on massaaž lihtsalt liiga intensiivne ja valmsitab ebameeldivust.

Sõrme vibraatorid töötavad kas väikeste patareidega või on USB taaslaetava akuga. Patareidega töötavad vibraatorid ei ole üldjoontes veekindlad ning neid tuleb pesta ettevaatlikult. Taaslaetava akuga sõrmevibraator on võimsamate ja madalamate vibratsioonidega. Sellest tulenevalt on nad ka kallima hinnaga.