IHA JA MÕNU POMM PAARIDELE

31.95 sis. KM

Vallatu naudingute pomm paaridele aitab tõsta nii naise kui mehe libiidot, võimendab mehe erektsiooni jäikust ja mõlema partneri naudingu intensiivsust.

Komplektis on:

  • Male Get Hard erektsiooni geel 4ml: kiire toimega geel, mis oluliselt suurendab peenise tundlikkust ja verevoolu. Mees tunneb end tihkemalt ja kindlamalt, mis omakorda suurendab temakese rahulolu. Seda hübriidgeeli on meeldiv peale kanda. Tagab siidise liuglemise.
  • Venicon iha tekitavad kapslid naistele 4tk: On töötatud välja spetsiaalselt naistele rahuldamaks nende seksuaalseid vajadusi! See ainulaadne tasakaalustatud valem koosneb kõrge kvaliteediga maitsetaimedest, vitamiinidest ja mineraalainetest. Annab rohkem energiat ja sisaldab looduslikke afrodisiaakume suurendamaks seksuaalset iha.
  • Libidine unisex iha tekitavad tilgadTänu tootes sisalduvatele L-arginiinile, Maca juurele, Muira ekstraktile ja Ženšennile on toode kiiretoimeline ihatekitaja. Sisaldab 4 ampullii. Kasutamine: 1 ampull manustada 15-30min enne soovitud effekti. Ära manusta rohkem kui 1 ampull 24h jooksul.
  • Plus Amour vedel vibraator 2mlSee on unisex geel, mis tekitab peale kandes sensatsioonilisi vibratsiooni laineid. Naine kannab ainult mõne tilga kliitori piirkonda ja juba 30sek avaldub geeli särisev mõju. Mees võib meheaule suurema koguse kanda. Mõju kestab umbes 20sek ja pärast seda võib uuesti peale kanda. Suurendab intiimpiirkonna tundlikkust ja soodustab orgasmi.
  • Viamax Sensitive kliitori erutuskreem 2ml:  kliitori massaaži nauditavamaks elamuseks
  • Tentacion iha tekitav lõhn naistele 1ml
  • Joy maitse libesti 12ml: valmistatud veebaasil, sobib sekslelu ja kondoomiga või oraalseks naudinguks

LAOS (tarne 1-3 tööpäeva)