LELO IDA WAVE VIBRAATOR II

189.00 sis. KM

Lelo Ida Wave vibraator II on luksusbrändi Lelo uusim vallatus . Lelo Ida kurvid stimuleerivad naise kliitorit ning g-punkti. Ida on siidiselt sile, vaikne ja võimas. Ida vibraator imiteerib g-punkti stimuleerimisel sõrme liikumist. Ringjad liigutused on oi-oi kui mõnusad! Naised on õnnistatud võimega saada mitmeid järjestikkuseid orgasme. Pane end proovile. Pärast esimest orgasmi jätka kliitori ja g-punkti stimuleerimist. Kui oled jõudnud punktini, kus su keha justkui ei taha rohkem mõnu saada, siis muuda vibraatori asendit ja keskendu g-punkti stimunlatsioonile. Pane kliitorit masseeriv osa vibraatorist surisema häbememokkadele ja avasta, kui sügavale võivad orgasmilained jõuda. 

Ida kliitori stimuleerija osa on täpselt paraja suurusega, et vibratsioonid tabaksid naise kõiki mõnunärve. Teadupärast on kliitoril kaks korda rohkem mõnunärve kui peenisel ja 75% naiste orgasmidest on justnimelt kliitoril.

Lelo Ida vibraator on äppist või otse tootelt juhitav. Vibraatoril on 4 vibratsiooni reziimi, ent äppist saad lisada kuni 10 reziimi. Idal on 2 mootorit, tänu millele on ta eriti võimas. Tühjade patareide pärast ei pea sa muretsema, sest Ida on SB taaslaetav. 2h laadimist annab sulle 2h nautimisrõõmu. 

Tarne 2-5 tööpäeva