JAMYJOB VAGINA MASTURBAATOR
Autentse tundega masturbaator Jamyjob Vagina on disainitud naise vagiina järgi. Seest struktuurne ja väljast diskreetne mõnuvahend meestele.
Kasutamiseks võta lelu pakendist välja. Kasuta peenisel ja lelu avausel vee baasil libestit.
Puhastus: Enne ja pärast kasutamist puhasta lelu sooja vee ja seebiga ning jäta õhu kätte kuivama.
Materjal: ftalaatide vaba TPR
JAMYJOB VAGINA MASTURBAATOR- Hooldus
Kasuta koos masturbaatoriga veebaasil valmistatud libestit. Silikooni või parabeene sisaldavad määrdeained reageeriksid toote pinnaga, muutes selle poorseks ja kleepuvaks. Toote eluea pikendamiseks dešinfitseeri seda pärast igat kasutuskorda spetsiaalse sekslelude puhastusvahendiga Intimichic, mis tapab toote pinnalt kõik bakterid. Pese masturbaatori sisemust jooksva sooja vee ning seebiga. Aseta kuivamiseks tasasele pinnale.
Masturbeerimine on tavaline tegevus. See on loomulik ja turvaline viis oma keha uurimiseks, naudingu tundmiseks ja kogunenud seksuaalse pinge vabastamiseks. Uuringute järgi armastab 20% meestest masturbeerida igapäevaselt ja 50% meestest masturbeerivad iganädalaselt. Naised tunnevad end meeste mastrubeerimise suhtes ebakindlana, aga seda täiesti ilmaasjata. See ei tähenda, et oma naine ei paku huvi. Regulaarne eneserahuldamine on tervislik ja tõstab libiidot. Hoolimata müütidest ei ole masturbeerimisel tegelikult füüsiliselt kahjulikke kõrvalmõjusid.
Masturbeerimise eelised
Masturbeerimine on tervislik seksuaaltegevus. Masturbaator- sellel on füüsilisele ja vaimsele tervisele palju eeliseid. Masturbeerimise eeliste kohta on vähe uuringuid, kuid on uuringuid seksuaalvahekorra ja stimulatsiooni kohta. Masturbeerimine aitab sul:
- leevendada kogunenud stressi
- magada paremini
- tõsta tuju
- lõõgastuda
- tunda naudingut
- leevendab krampe
- vabastab seksuaalse pinge
- tõstab seksuaalset sooritusvõimet
- aitab paremini mõista oma soove ja vajadusi
Masturbatsioon ja eesnäärmevähk
Mõned uuringud näitavad, et regulaarne ejakulatsioon võib vähendada eesnäärmevähi riski, kuigi arstid pole täpselt kindlad, miks. 2016. aasta uuring näitas, et eesnäärmevähi risk vähenes umbes 20 protsenti meestel, kes ejakuleerisid vähemalt 21 korda kuus. 2003. aasta uuring avastas ka sarnase seose sagedase ejakulatsiooni ja madalama eesnäärmevähi riski vahel. Siiski pole tõendeid selle kohta, et regulaarne ejakulatsioon kaitseb kaugelearenenud eesnäärmevähi eest.