CUM PLUS SPERMA TUGEVDAJA

28.95 sis. KM

Cum Plus Sperma Tugevdaja on Tsingi ja Seleeni baasil valmistatud toidulisand, mis toetab normaalset spermatogeneesi ,sperma optimaalse koguse tootmist ja viljakust.
Kuidas kapslid toimivad?
Selenium toetab tervisliku sperma koguse suurenemist. See looduslik mineraal sisaldab antioksüdante, mis tugevdavad immuunsüsteemi ja füüsilist heaolu. See omakorda toetab speram koguse ja kvaliteedi paranemist. Lisaks toetab seleeniium viljakuse suurenemist.Tsink kaitseb sperma rakke vabade radikaalide eest ja keha vajab tsinki testosterooni tootmiseks.Sellel hormoonil on positiivne mõju libiidole. Vitamiin E toetab sperma kvaliteedi paranemist. Keha vajab L-karnitiini osperma tootmiseks. Foolhape on seotud uute rakkude tootmisega ja toetab samuti tervislikku speratogeneesi. Maca juure pulber, Dong Quai ja Avena Sativa on stimuleeriva toimega ja suurendavad seksuaalset iha. Lisatud Magneesium, Vitamiin B6, Vitamiin B12, Vitamiin C ja rohelise tee lehed suurendavad energia taset ja positiivset tunnet.

Pakis on 30 kapslit.

Tarvitamine: 3kapslit 1x päevas piisava koguse veega. Ära tarvita rohkem kui 3 kapslit 24h jooksul. Ära ületa soovitatud päevast kogust.

LAOST OTSAS