STUDI 1001 EREKTSIOONI PIKENDAV SPREI

16.40 sis. KM

 EJAKULATSIOONI TAGASIHOIDEV SPREI MEESTELE on meestele, kes tahava, et erektsioon kestaks seni, kuni ka naine orgasmi saab!

Studi 1001 on 2022a TOP ostetud erektsiooni pikendaja. Rahvsuvaheline keskmine penetratiivse seksi kestvus on ca 5 minutit ja lõbu ongi läbi! Kui sina oled üks neist, kes peab voodis vastu vaid mõne minuti, siis on Studi 1001 just sinule.

Kuidas toode toimib:  Geel sobib meestele, kel pole probleeme erektsiooni tekkimisega ja orgasm kipub juba 1-5 minutiga tulema. Geel kantakse peenisele kogu peenise pikkuses. Geel stimuleerib üheaegselt peenise verevarustust ning vähendab naha tundlikkust. Tulemuseks on õnnelik naine, kes naudib penetratsiooni seni, kuni ka tema orgasmini jõuab. Teadupärast vajavad naised ca 20 minutit penetratiivset seksi. 

Annab lisaenergiat, pikendab erektsiooni. Kanna väikene kogus peenisele enne seksuaalse tegevuse algust ja lase lõpuni kuivada. 

Nõuanne Amazoni klientidelt: kanna geel peenisele, masseeri ning lase kuivada. Samal ajal paku naisele eelmängu. Kui ka tema on erutuse saavutanud, siis ongi õge aeg penetratiivseks seksiks. 

Kogus: 20ml

 

LAOS (tarne 1-3 tööpäeva)