TENGA AIR-TECH TWIST MASTURBAATOR

40.00 sis. KM

Air-Tech Twist masturbaatoril on sees mehhanism, mis lubab muuta lelu sisemist diameetrit. Tänu sellele mehhanismile on võimalik nautida tihke ja lõdvema masturbaatori võlusid ühes tootes! Keerates toote tippu saab valida 5 erineva diameetri vahel.

Enne kasutamist eemalda toote tipust kleebis, mis takistab õhul välja liikumast. Tänu sellele on sul kontroll kasutamise ajal tekkiva vaakumi üle, mis on selle tootega tugevam, kui Tenga Cup seeria toodetel.. Kasuta piisavalt libestit, et tagada parimad sensatsioonid.

Kui Tenga Cup seeria tooted on mõeldud ühekordseks kasutamiseks, siis Air-Tech seeria on struktuuri põhjal sarnane kuid taaskasutatav ja lihtsasti puhastatav. Veelgi tugevam vaakum on tekitatud selle erilises õhupatjade süsteemi tõttu – peenise sisestamise ajal jäävad sikk-sakilise mustri vahele õhupadjad, mis tekitavad peenisele lisaks stimulatsioone igas suunas.

Õige kasutamise ja hooldamise korral on Air-Tech mitmeid-mitmeid kordi kasutatav. Toote kestvus sõltub kasutusmeetoditest ning intensiivsusest, kasutatavast libestist, puhastamismeetoditest ning hoiustamistingimustest.

Parima kestvuse tagamiseks kasuta leluga Tenga Hole Libestit ja jälgi hooldusjuhiseid.