YONI MUNADE KOMPLEKT- ROOSA KVARTS

59.95 35.95 sis. KM

Vaagnapõhjalihaste tugevdamine aitab sul ennetada põiepidamatust, menstruaalprobleeme ja madalat libiidot. Yoni-munade abil tugevdad oma vaagnapõhjalihaseid ja koged samalaegselt vääriskivide tervendavat ja spirituaalset mõju, mis ühendab sind iseenda naiselikkusega.

Vääriskivid on tuntud oma tervendavate energeetiliste omaduste poolest ja igal kivil on oma energia, mis viib sind rohkem iseendaga kontakti.

Roosa kvarts on kergelt läbipaistev ja roosat värvi. See on universaalse armastuse ja südame kivi. Roosa kvarts aitab sul end armastusele, romantikale ja õnnele avada. Kristall toetab sinu enesearmastust ja aitab sul endale andestada. Kristall leevendab südamevalu ja kurbust ning aitab rahustada negatiivseid emotsioone ja stressi. Roosa kvarts toetab kopse, südant, genitaale ja fertiilsust.
Tingimusteta armastus, andestamine, enesearmastus, soodustab terveid suhteid.

Komplektis on 3 suurust:

– Suurus L on umbes 5 x 3.5 cm- sobiv suurus alustamiseks
– Suurus M on umbes 4 x 3 cm- sobiv edasijõudnule
– Suurus S on umbes 3 x 2.5 cm- kasuta, kui oled M suurusega juba harjunud

Hooldus: Olge kristalli hoiustamisel ettevaatlik, kukkudes see puruneb. Kasutamiseks kinnita kivi lõhnatu ja värvitu hambaniidi külge. Esmaseks steriliseerimiseks aseta kivi külma vette ja lase ca 10 minutiks keema. Hiljem puhasta pärast igat kasutusukorda sooja vee ja seebiga. Ära kanna kivi kauem kui 12h päevas.

 

LAOS (tarne 1-3 tööpäeva)

Tihti ostetakse koos:
This item: YONI MUNADE KOMPLEKT- ROOSA KVARTS
59.95 35.95 sis. KM
59.95 35.95 sis. KM
1 × EROS MEDICAL H2O LIBESTI

LAOS (tarne 1-3 tööpäeva)

6.90 sis. KM
1 × NINA KIKI NATURAL H2O LIBESTI 125ml

LAOS (tarne 1-3 tööpäeva)

14.70 sis. KM
1 × INTIMICHIC LELUDE PUHASTUVAHEND 150ml

LAOS (tarne 1-3 tööpäeva)

7.90 sis. KM